Careers - Embedded HW developer

Chcesz kształtować przyszłość systemów wbudowanych? Dołącz do zespołu Antmicro w Poznaniu.

Pracujemy z największymi firmami w branży technologicznej takimi jak Intel, NXP, Philips, Nvidia, Xilinx czy Google, dzięki czemu mamy dostęp do wiodących technologii jak Nvidia Jetson TX2 czy Xilinx UltraScale+ - najczęściej jeszcze przed ich wejściem na rynek.

Android

Jesteśmy współzałożycielami inicjatywy RISC-V, w ramach której wraz z UC Berkeley, Google i innymi tworzymy rewolucyjną, otwartą architekturę procesorów mającą na celu uwolnienie innowacji w dziedzinie projektowania nowych platform przetwarzania danych.

Wykorzystujemy, tworzymy i wspieramy projekty open source takie jak Zephyr, Linux, Android, oraz nasze własne środowisko emulacyjne, Renode. Zajmujemy się sztuczną inteligencją oraz IoT, wytwarzamy własne narzędzia i produkty - m. in. stworzyliśmy jedyną na świecie opensource’ową kamerę filmową 4K - a naszym klientom pomagamy budować roboty, drony i inne inteligentne urządzenia bazujące na naszym know-how.

AXIOM

Mieścimy się w Bałtyku i Concordia Design, dwóch najwyższej klasy budynkach w samym centrum miasta.

Jeżeli pasjonujesz się technologią i chcesz zajmować się najnowszymi platformami wbudowanymi w doborowym towarzystwie, nie boisz się wyzwań, lubisz się uczyć i rozwiązywać problemy, jest duża szansa, że będzie się nam dobrze razem pracowało.

Wymagania na stanowisko Embedded HW developer:

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki cyfrowej (typowe sprzętowe interfejsy komunikacyjne, standardy napięciowe, rodziny układów logicznych)
  • dobra znajomość przynajmniej jednego komputerowego narzędzia do projektowania płytek PCB
  • umiejętność obsługi typowych przyrządów pomiarowych stosowanych w elektronice (multimetr, oscyloskop, analizator stanów logicznych)
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania typowych problemów występujących przy uruchamianiu urządzeń elektronicznych
  • podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną stosowaną w elektronice (np. notami katalogowymi)
  • bardzo dobre zdolności manualne, cierpliwość
  • metodyczność w działaniu ze zdolnością dokumentowania swojej pracy
  • umiejętność i chęć nauki oraz pracy w zespole (również z programistami)

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj wysyłając swoje CV w formacie PDF na jobs@antmicro.com - do zobaczenia!

Jeśli jeszcze studiujesz na studiach dziennych, ale planujesz w przyszłości aplikować na powyższe stanowisko, możesz odbyć u nas staż - wyślij zgłoszenie na internships@antmicro.com.