Careers - Embedded SW developer

Chcesz kształtować przyszłość systemów wbudowanych? Dołącz do zespołu Antmicro w Poznaniu.

Pracujemy z największymi firmami w branży technologicznej takimi jak Intel, NXP, Philips, Nvidia, Xilinx czy Google, dzięki czemu mamy dostęp do wiodących technologii jak Nvidia Jetson TX2 czy Xilinx UltraScale+ - najczęściej jeszcze przed ich wejściem na rynek.

Android

Jesteśmy współzałożycielami inicjatywy RISC-V, w ramach której wraz z UC Berkeley, Google i innymi tworzymy rewolucyjną, otwartą architekturę procesorów mającą na celu uwolnienie innowacji w dziedzinie projektowania nowych platform przetwarzania danych.

Wykorzystujemy, tworzymy i wspieramy projekty open source takie jak Zephyr, Linux, Android, oraz nasze własne środowisko emulacyjne, Renode. Zajmujemy się sztuczną inteligencją oraz IoT, wytwarzamy własne narzędzia i produkty - m. in. stworzyliśmy jedyną na świecie opensource’ową kamerę filmową 4K - a naszym klientom pomagamy budować roboty, drony i inne inteligentne urządzenia bazujące na naszym know-how.

AXIOM

Mieścimy się w Concordia Design, nowoczesnym budynku z duszą w samym centrum miasta.

Jeżeli pasjonujesz się technologią i chcesz zajmować się najnowszymi platformami wbudowanymi w doborowym towarzystwie, nie boisz się wyzwań, lubisz się uczyć i rozwiązywać problemy, jest duża szansa, że będzie się nam dobrze razem pracowało.

Wymagania na stanowisko Embedded SW developer:

  • rozumienie podstaw architektury komputerów oraz programowania
  • znajomość lub chęć poznania kernela Linuxa (i innych opensource’owych systemów operacyjnych) od strony programisty
  • umiejętność programowania w językach C/C++
  • znajomość bash, git, gcc
  • mile widziana znajomość Pythona i/lub innych języków skryptowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • zainteresowanie najnowszymi technologiami i osiągnięciami naukowymi
  • umiejętność i chęć nauki oraz pracy w zespole

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj wysyłając swoje CV w formacie PDF na jobs@antmicro.com - do zobaczenia!

Jeśli jeszcze studiujesz na studiach dziennych, ale planujesz w przyszłości aplikować na powyższe stanowisko, możesz odbyć u nas staż - wyślij zgłoszenie na internships@antmicro.com.